Alle lessen en locaties

Peutergym

Lees hier meer over peutergym >>

Lessoort Leeftijd Geslacht Locatie Wijk Adres Lesdag Lestijd
Peutergym              
  2-3 jaar Alle Sporthal de Laar West Laar-West Brabantweg 115 Woensdag 16:00-16:45

Ouder met kind gymnastiek

Lees hier meer over ouder met kind gymnastiek >>

Lessoort Leeftijd Geslacht Locatie Wijk Adres Lesdag Lestijd
Ouder met kind
             
  2-3 jaar Alle Sportcentrum Rijkerswoerd Rijkerswoerd De Pas 44 Maandag 09:30-10:30

Bewegen voor ouderen

Lees hier meer over bewegen voor ouderen >>

Lessoort Leeftijd Geslacht Locatie Wijk Adres Lesdag Lestijd
Bewegen voor ouderen
             
    Alle Gymzaal Symfonie Broek Valckenierstraat 1 Maandag 19:30-20:30

Recreatief turnen

Lees hier meer over recreatief turnen >>

Lessoort Leeftijd Geslacht Locatie Wijk Adres Lesdag Lestijd
Recreatief turnen
             
  4-6 jaar Alle MFC Presikhaven Presikhaaf Laan van Presikhaaf 7 Maandag 16:00-17:00
  7-9 jaar Alle MFC Presikhaven Presikhaaf Laan van Presikhaaf 7 Maandag 17:00-18:00
  >9 jaar Alle MFC Presikhaven Presikhaaf Laan van Presikhaaf 7 Maandag 18:00-19:00
  4-6 jaar Alle Gymzaal Witsen Hoogkamp Breitnerstraat 75 Dinsdag 16:00-17:00
  7-9 jaar Alle Gymzaal Witsen Hoogkamp Breitnerstraat 75 Dinsdag 17:00-18:00
  >9 jaar Alle Gymzaal Witsen Hoogkamp Breitnerstraat 75 Dinsdag 18:00-19:00
  4-5 jaar Alle Spelzaal Rietebeek Spijkerkwartier Blekerstraat 6 Woensdag 16:00-17:00
  7-9 jaar Alle Spelzaal Rietebeek Spijkerkwartier Blekerstraat 6 Woensdag 17:00-18:00
  10-12 jaar Alle Spelzaal Rietebeek Spijkerkwartier Blekerstraat 6 Woensdag 18:00-19:00
  >12 jaar Alle Spelzaal Rietebeek Spijkerkwartier Blekerstraat 6 Woensdag 19:00-20:00
  6-7 jaar Meisjes Sporthal de Laar West Laar-West Brabantweg 115 Woensdag 13:00-14:00
  8-9 jaar Meisjes Sporthal de Laar West Laar-West Brabantweg 115 Woensdag 13:00-14:00
  8-9 jaar Meisjes Sporthal de Laar West Laar-West Brabantweg 115 Woensdag 14:00-15:00
  9-10 jaar Meisjes Sporthal de Laar West Laar-West Brabantweg 115 Woensdag 14:00-15:00
  4-5 jaar Alle Sporthal de Laar West Laar-West Brabantweg 115 Woensdag 15:00-16:00
  6-8 jaar Jongens Sporthal de Laar West Laar-West Brabantweg 115 Woensdag 15:00-16:00
  >10 jaar Meisjes Sporthal de Laar West Laar-West Brabantweg 115 Woensdag 15:00-16:00
  2-3 jaar Alle Sporthal de Laar West Laar-West Brabantweg 115 Woensdag 16:00-16:45
  >9 jaar Jongens Sporthal de Laar West Laar-West Brabantweg 115 Woensdag 16:00-17:00
  6-9 jaar Alle Spelzaal Rietebeek Spijkerkwartier Blekerstraat 6 Donderdag 17:00-18:00

Selectie turnen

Lessoort Leeftijd Geslacht Niveau Locatie Wijk Adres Lesdag Lestijd
Selectie turnen                
    Meisjes 4de divisie Spelzaal Rietebeek Spijkerkwartier Blekerstraat 6 Dinsdag 17:00-19:00
    Meisjes 5de divisie Spelzaal Rietebeek Spijkerkwartier Blekerstraat 6 Dinsdag 17:00-19:00
    Meisjes 4de divisie Sporthal de Laar West Laar-West Brabantweg 115 Woensdag 17:00-19:00
    Meisjes 5de divisie Sporthal de Laar West Laar-West Brabantweg 115 Woensdag 17:00-19:00
    Meisjes 6de divisie Gymzaal OBS de Boomhut Angerenstein Bernhardlaan 10 Woensdag 17:00-19:00
    Meisjes 6de divisie Gymzaal Kempenaer Rijkerswoerd Mr J.M. de Kempenaersingel 2-A Donderdag 16:00-18:00
    Meisjes 6de divisie Gymzaal Kempenaer Rijkerswoerd Mr J.M. de Kempenaersingel 2-A Donderdag 18:00-20:30