Locaties

ouder en kind/peuter
gymzaal de pas , de pas 44

MAANDAG
Rijkerswoerd    van  9.30 tot 10.30 uur         ouders + peuters  2 t/m 3 jaar      millie van de rotte

ouder en kind/peuter
WOENSDAG
brabantweg
De Laar              van 16.00 tot 16.45 uur          peuters, 2 t/m 3 jaar                      millie van de rotte en cristine de vries

 

Recreatieve lessen

MAANDAG   luna stavenuiter
Laan van Presikhaaf 7
Presikhaven       van 16.00 tot 17.00 uur           jongens + meisjes, 4 t/m 6 jaar
Presikhaven       van 17.00 tot 18.00 uur           jongens + meisjes, 7 t/m 9 jaar
Presikhaven       van 18.00 tot 19.00 uur           jongens en meisjes, vanaf 10 jaar

DINSDAG   luna  stavenuiter
witsestraat 2

Hoogkamp       van 16.00 tot 17.00 uur           jongens + meisjes, 4 t/m 6 jaar
Hoogkamp       van 17.00 tot 18.00 uur           jongens + meisjes, 7 t/m 9 jaar
Hoogkamp       van 18.00 tot 19.00 uur           jongens + meisjes, vanaf 10 jaar

WOENSDAG  millie van de rotte/ cristine de vries
brabantweg 

De Laar          van 14.00 tot 15.00 uur            meisjes, 8 t/m 9 jaar

De Laar          van 15.00 tot 16.00 uur          jongens + meisjes, 4 t/m 5 jaar
De Laar          van 13.00 tot 14.00 uur          meisjes, 6 t/m 7 jaar
De Laar          van 13.00 tot 14.00 uur          meisjes, 8 t/m 9 jaar
De Laar          van 14.00 tot 15.00 uur          meisjes, 9 t/m 10 jaar
De Laar          van 15.00 tot 16.00 uur          meisjes, 10 t/m 14 jaar
De Laar          van 14.00 tot 15.00 uur          jongens, 6 t/m 8 jaar
De Laar          van 15.00 tot 16.00 uur          jongens vanaf  9 jaar      puk stavenuiter
De Laar          van 16.00 tot 17.00 uur          jongens vanaf  9 jaar      puk stavenuiter

RIETENBEEK
onderlangs 28

Rietebeek       van 16.00 tot 17.00 uur          jongens en meisjes, 4 t/m 6 jaar        wolfgang post
Rietebeek       van 17.00 tot 18.00 uur          jongens + meisjes, 7 t/m 9 jaar
Rietebeek       van 18.00 tot 19.00 uur          jongens + meisjes, 10 t/m 12 jaar
Rietebeek       van 19.00 tot 20.00 uur          dames en heren, vanaf 13 jaar

volwassenen
MAANDAG mark baars  en arnold post
Valckenierstraat 1
Symfonie           van 19.30 tot 20.30 uur           bewegen voor ouderen

selectie ( alleen op uitnodiging )
DINSDAG    puk  stravenuiter
brabantweg
De Laar           van 18.00 tot 20.00 uur             selectie meisjes 5e div.

WOENSDAG    simone ligtenberg
bernardlaan 10
Angerenstein  van 17.00 tot 19.00 uur         meisjes selectie  6e div.

DONDERDAG  simone ligtenberg
kempenaersingel 2
Rijkerswoerd 2    van 16.00 tot 18.00 uur     meisjes selectie 6e div.
Rijkerswoerd 2    van 18.00 tot 20.00 uur    meisjes selectie 6e div. jun/sen.